مزون پاپیون با هدف دوخت زیباترین و مجلل ترین لباس های عروس ، نامزدی ، شب ، مانتو و پالتو و ... بر طبق آخرین ژورنالهای روز دنیا و جدید ترین متد های سال آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد.
نکته ای که باعث زیبایی و دوخت مناسب انواع لباس ها در مزون ما می شود  نوع برش اولیه آن است ؛ همانطورکه در طول سالهای اخیر مدل های لباس تغییر زیادی کرده است به همان اندازه متد برش و دوخت آن نیز تغییر کرده است، اما متاسفانه در ایران بسیاری از فروشگاه های تازه کار با همان متدهای قدیمی  دوخت فعالیت میکنند . این در حالیست که مزون پاپیون تاکید فراوانی در استفاده از روش های جدید دوخت لباس عروس و برش اولیه لباس دارد. شما می توانید  نمونه های  دوخت مزون پاپیون را در بخش نمونه دوخت پاپیون مشاهده کنید.
در مزون پاپیون از روز اول فعالیت تا به امروز لباس کرایه و یا دست دوم ارائه نمی شود چراکه این موضوع با ویژگی های یک مزون واقعی در تضاد است . تمامی لباس ها به سفارش مشتری با توجه به ویژگی های اندام او طراحی و دوخته می شود.
از همه شما عزیزان خواشمندیم تا نظرات ، پیشنهادها و انتقادهای خود را  از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید و مانند گذشته با نظرات خود ما را یاری دهید.
مشتری برای ما یک هدف زودگذر نیست , آنچه کار مزون پاپیون را در رده رقابت با برترین  مزون ها قرار داده و موجب اعتبار ما گردیده رضایت مشتری است .